Rapid 1923 Rumunsko - Rapid 1923 - Zprávy

Kouč v rumunské lize poděkoval za vyloučení sudímu polibkem

Za vyloučení pusu. Impulzivní trenér Rapidu Bukurešť Marius Sumudica byl vykázán na tribunu při utkání rumunské ligy s fotbalisty Gaz Metan Medias za bouřlivé oslavy gólů. Ještě před svým odchodem ze hřiště za to "odměnil" sudího polibkem na tvář.

Rapidu Bukurešť hrozí bankrot

Rapid Bukurešť stojí před bankrotem. Podle informací rumunských médií má dluhy ve výši 4,5 milionu eur (téměř 130 milionů korun) a hráčům dluží výplaty za několik měsíců.

Rapid Bukurešť koupil Jordánec

Novým majoritním vlastníkem Rapidu Bukurešť se stal jordánský obchodník Fathí Táhir. Jeho společnost Griro odkoupila v pondělí večer většinový podíl za nezveřejněných podmínek. Podle předchozích prohlášení Táhira by mělo jít o 80 procent majetku za cenu 40 milionů eur.

Trenér Rapidu Bukurešť odstoupil kvůli chování fanoušků

Trenérovi fotbalistů Rapidu Bukurešť Mirceu Rednicovi došla trpělivost s chováním fanoušků při derby se Steauou. Kouč se rozhodl rezignovat poté, co byl čtvrteční zápas v 73. minutě ukončen, když příznivci domácího Rapidu zasypali hřiště za stavu 1:0 kamením a zapalovači.

BOLESLAV VEZE Z BUKUREŠTI BOD

V utkání dvou rozdílných poločasů vybojovali fotbalisté Mladé Boleslavi na hřišti Rapidu Bukurešť bod za remízu 1:1. První půli český vicemistr ovládl a mohl vést vyšším rozdílem, než jen o gól, po přestávce byl naopak rád, že také inkasoval jen jednou.

STEAUA BUKUREŠŤ - RAPID BUKUREŠŤ 0:0

Gól vstřelený v prvním zápase na hřišti Rapidu rozhodl o postupu Steauy Bukurešť. Odveta se nesla v podobném duchu, prim hrála pozorná obrana a vyložených brankových příležitostí bylo poskrovnu.

RAPID BUK. - STEAUA BUK. 1:1 (0:1)

Duel dvou nesmiřitelných bukurešťských rivalů skončil remízou, za kterou mohou být domácí rádi. Steaua byla po celý zápas fotbalovější, kdežto na domácích kopačkách se až příliš projevovala nervozita z velkého zápasu. K vyrovnání pomohla Rapidu hrubka hostujícího brankáře.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.